Biz Kimiz

 

Hakkımızda

Firmamız Evden Eve Nakliyat Firması olarak nakliyat sektörü içerisinde geçmişten geleceğe emin adımlar ile hizmet vererek sektöre öncülük etmektedir.

Karaelmas evden eve nakliyat firması olarak İstanbul ilinde siz değerli müşterilerimize yıllardır evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra; ofis taşımacılığı, villa taşımacılığı ve parça eşya taşıma hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Firma misyonu ve vizyonu arasında kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyet ilkeleri ilk sırada yer almaktadır. Taşımacılık alanında profesyonel hizmet anlayışını alanında uzman kadro ile destekleyerek eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için firmamız tarafından sigorta teminatı tüm eşyalarınıza uygulanmaktadır. Bu sayede hasar gören eşyalarınız sigorta teminatı tarafından telafi edilmektedir.

 

Misyon ve Vizyonumuz

Firmamızın misyonu ve vizyonu müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Tüm taşınma sırasında istekleriniz profesyonel olarak yerine getirilir. Herhangi bir sorun yaşamadan taşınmanız için özel ekibimiz taşınma sırasında hep yanınızda yer alarak size gerekli yardımı sunmaktadır.

Karaelmas Nakliyat olarak misyonumuz; kaliteden asla ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışını benimseyerek, prensiplerimize bağlı kalarak, evden eve nakliyat sektöründeki konumumuzu korumak, daha ileriye götürmek ve en iyi hizmeti vermektir.

 

Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Taşımacılıkta Kurumsal Hizmet Anlayışı

Firmamız tüm hizmetlerini kurumsal olarak vermektedir. Her türlü sorunlarınız hızlı ve çözümsel anlayış içerisinde çözülmek ve taşınma stresinden uzak durmanız sağlanmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışı ve yenilikçi yapımız ile kaliteli hizmet sunulmaktadır. Siz de bu hizmetlerden yararlanarak taşınmayı kolay bir hale getirebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Öncü Firmayız

  • Özellikle sizin için süreci kolaylaştırıyor ve ev taşıma sürecini sorunsuz bir şekilde başarmanıza katkı sağlıyoruz.
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bizim için mutlu müşteri; verdiğimiz hizmetin yansımasıdır.
  • Tutamayacağımız sözler vermeyerek sizlerin taşınma sırasında mağdur olmanızın önüne geçiyoruz.
  • Eşyalarınızı en iyi kalitede sarım malzemeleri kullanarak paketliyor ve gerekli hassasiyeti göstererek zarar görme risklerini ortadan kaldırıyoruz.
  • Ev taşıma süreciniz boyunca 7/24 iletişime açık oluyoruz.
  • Anlaştığımız gün ve saatte ekiplerimizle kapınızda oluyoruz.
  • Ev taşıma derdinize ortak oluyoruz. Bizimle birlikte ev taşımak artık dert değil!

Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile son teknoloji ekipmanlarımızı birleştirerek sizlere kısa süreli sorunsuz nakliyat deneyimi yaşatıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Aklınızdaki soruları yanıtlamak için sıkça sorulan sorulara göz atabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

sile nakliyat 1 300x120 Biz Kimiz

Şimdi Ara