Evden Eve Nakliyat – Ev Taşıma

EV TAŞIMA VE EVDEN EVE NAKLİYAT 

Karaelmas Nakliyat olarak en güvenilir ve en uygun nakliyat hizmetiyle sizleri buluşturuyoruz. Ev taşıma sürecini bizi aradığınız andan evinizi size teslim ettiğimiz ana kadar sorunsuz ilerletmek için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

Aklınızdaki soruları en açık şekilde yanıtlayıp, sizlere elimizden geldiğince yardımcı olarak taşınma telaşınızı en aza indirmeye çalışıyoruz.

 

ADIM ADIM EVDEN EVE NAKLİYAT SÜRECİ

PLANLAMA

Bizim için evden eve nakliyat hizmetinin ana unsuru planlamadır. Müşterilerimizin bize ulaştığı andan, taşınmanın sonlandırıldığı ana kadar tüm birimler planlama içinde olmaktadır. Bu planlamada bizim kadar sizin de emeğiniz vardır.

Ofis çalışanlarımız taşınmanızla alakalı gerekli bilgileri sizden alır ve taşınma işlemini gerçekleştirecek ekip şefleriyle ön görüşmeleri sağlar.

Kapıda değişmeyen fiyat politikamızı izlemek adına evinizin oda resimleri sizden istenir. Bu sayede yapılacak çalışmanın süresi ve ücretine karar verirken net ve uygun fiyatlarla müşterilerimize geri dönüşler sağlanır.

Gerekli olan evlere ücretsiz eksper hizmetimiz ile yerinde görerek fiyat verilir. Bu sayede taşınma günü taşımayı gerçekleştirecek ekip şeflerimizle ön görüşme yapmış da olursunuz. Ekip şeflerimiz de evinizde gerçekleştirecekleri çalışmaları akıllarında şekillendirmiş olacaklardır.

 

EV TAŞIMA

Eyup Evden Eve Nakliyat e1617879188835 300x176 Evden Eve Nakliyat   Ev Taşıma      Sultangazi Evden Eve Nakliyat 1 300x185 Evden Eve Nakliyat   Ev Taşıma      Sultangazi Evden Eve Nakliyat 2 300x195 Evden Eve Nakliyat   Ev Taşıma

Evden eve nakliyat ihtiyacı olan müşterilerimizin genel olarak ”Eşyalarımıza zarar gelir mi?” ya da ”Kime güvenebiliriz?” gibi kaygıları olduğunu görüyoruz.

Güveneceğiniz adrestesiniz! Bizim için öncelik vereceğimiz ev taşıma hizmetinin kalitesini en yüksekte tutmaktır. Gerek siz müşterilerimizin mutlu hizmet alması gerekse personellerimizin mutlu çalışması için tüm gerekli koşulları sağlıyoruz.

Ekiplerimiz işlerini severek yapan uzman kişilerden oluşmaktadır. 

Beyaz Eşyaların Montaj ve Demontajı tarafımızdan titizlikle yapılmaktadır. Beyaz eşyalarınızın sökülmesi ve ambalajlanması yapılarak taşınmakta ve yeni evde kullanıma hazır şekilde sizlere teslim edilmektedir. 

Mobilya ve dolaplarınızın montaj ve demontajı yapılarak yeni evde tekrar istediğiniz odaya ve alana kurulmaktadır.

Yatak baza koltuk vb mobilyalarınızın ambalajı  ise patpat ve battaniyelerle yapılarak korunaklı şekilde taşınıp teslim edilmektedir.

 

ÖDEME YÖNTEMİ ve NAKLİYAT FİYATLARI

Ödemelerinizi taşınma sonrasında ekip şeflerimize yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz ve Yapı Kredi üyesi kredi kartlarına 4 taksit imkanı sunuyoruz.

Fiyatlarımızı sizlere detaylı bilgi alıp net bir şekilde vermekteyiz. Ödediğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla sağlamaya çalışıyoruz. 

Önce vereceğimiz hizmetin kalitesini önemsiyoruz. Fiyat konusunda müşterilerimize olabildiğince uygun fiyatlar vermeye çalışıyoruz.

 

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMET BÖLGELERİMİZ

 

SULTANGAZİ EVDEN EVE NAKLİYAT

GAZİOSMANPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT

BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT

ESENLER EVDEN EVE NAKLİYAT

BAĞCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

EYÜP EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Şimdi Ara