Ev taşıma parça eşya taşıma hizmetleri veren Kara Elmas Nakliyat ev taşımacılığı hakkında bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Taşınabilir tüm eşyalarınız uygun ambalaj ve paketleme yapıldıktan sonra taşıma personelimiz tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır.

Taşıma aracı olarak kullandığımız kamyon ve kamyonet araçlarımızın içlerinde kırılma devrilme riski taşıyan eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için ayrılmış özel bölmeler bulunmaktadır.

Ev taşıma işlemi başlamadan önce yapmış olduğumuz kasko güvencesi ve sigorta güvencesi ile tüm eşyalarınız garanti altına alınmaktadır.

Ev Taşıma Evden Eve Nakliyat

Oluşabilecek her türlü hasar ve kayıptan tamamen firmamız sorumludur.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız mobilyacı ustalarımız taşıma ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile tüm eşyalarınızı taşımaktayız.

Her nerede olursanız olun şehirler arası taşımacılık ilkemiz gereği tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.